Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Aktuální nabídka dovolené v Černé Hoře v říjnu 2020. Last Minute zájezdy do Černé Hory za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v říjnu v Černé Hoře. Černá Hora All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Říjen v Černé Hoře.

1CernaHora.cz    >    

Dovolená v Černé Hoře - říjen 2020

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Černé Hory v říjnu 2020

Holiday Village Montenegro
Dovolená Černá Hora 2020 - Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Village Montenegro, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 9240,- Kč.
 
Holiday Village Montenegro
Dovolená Černá Hora 2020 - Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Village Montenegro, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 13860,- Kč.
 
Hotel Princess
Dovolená Černá Hora 2020 - Bar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Princess, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Hotel Princess
Dovolená Černá Hora 2020 - Bar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Princess, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 8910,- Kč.
 
Long Beach Hotel Montenegro
Dovolená Černá Hora 2020 - Ulcinj v 3hvězdičkovém ubytování Long Beach Hotel Montenegro, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až středa 7. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 6480,- Kč.
 
Long Beach Hotel Montenegro
Dovolená Černá Hora 2020 - Ulcinj v 3hvězdičkovém ubytování Long Beach Hotel Montenegro, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. říjen až neděle 4. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 3240,- Kč.
 
Holiday Village Montenegro
Dovolená Černá Hora 2020 - Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Holiday Village Montenegro, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až neděle 11. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 13860,- Kč.
 
Hotel Princess
Dovolená Černá Hora 2020 - Bar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Princess, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až sobota 10. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 7920,- Kč.
 
Hotel Princess
Dovolená Černá Hora 2020 - Bar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Princess, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až čtvrtek 8. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové levně v aktuální ceně 5940,- Kč.
 
Hotel Sato
Dovolená Černá Hora 2020 - Sutomore v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Sato, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. říjen až pátek 9. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 18910,- Kč.
  • Klimatizace
 

Zobrazeno 1-10 z 421 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Černá Hora podle měsíce odjezdu

Černá Hora All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia