Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Černé Hoře v květnu 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy do Černé Hory v květnu 2021 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

1CernaHora.cz    >    

Černá Hora All Inclusive květen 2021

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive zájezdy do Černé Hory v květnu 2021

Iberostar Bellevue Hotel
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Iberostar Bellevue Hotel, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 16660,- Kč.
 
Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 7400,- Kč.
 
Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až pondělí 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 2960,- Kč.
 
Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až neděle 2. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 1480,- Kč.
 
Resort Slovenska Plaža
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Budva v 3hvězdičkovém ubytování Resort Slovenska Plaža, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 58 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální ceně 7900,- Kč.
 
Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 2. květen až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 59 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 5920,- Kč.
 
Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 3. květen až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 60 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 1480,- Kč.
 
Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 9001,- Kč.
 
Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až úterý 18. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 18003,- Kč.
 
Pokoje Komplex Slovenska Plaža
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Budva v 3hvězdičkovém ubytování Pokoje Komplex Slovenska Plaža, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 4. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 61 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 7111,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 68 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Černá Hora podle měsíce odjezdu

Černá Hora All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia