Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Aktuální nabídka dovolené v Černé Hoře v květnu 2021. Last Minute zájezdy do Černé Hory za nejvýhodnější ceny online. Užijte si krásné počasí ☀️ v květnu v Černé Hoře. Černá Hora All Inclusive - pobyty s ubytováním v luxusních hotelech. Květen v Černé Hoře.

1CernaHora.cz    >    

Dovolená v Černé Hoře - květen 2021

Vyhledávání zájezdů

Last Minute zájezdy do Černé Hory v květnu 2021

Hotel Eleven
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Eleven, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 7896,- Kč.
 
Hotel Eleven
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Eleven, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 15. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 15793,- Kč.
 
Hotel Iberostar Bellevue
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Iberostar Bellevue, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 4. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 3930,- Kč.
 
Hotel Montenegro-Beach Resort
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montenegro-Beach Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 8661,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Vnitřní bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Dětský koutek
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 
Hotel Rivijera
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Rivijera, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 11523,- Kč.
 
Hotel Rivijera
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Rivijera, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až středa 12. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 12676,- Kč.
 
Hotel Wgrand
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Petrovac v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wgrand, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až sobota 8. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 5516,- Kč.
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Bar
 • Fitness
 
Hotel Wgrand
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Petrovac v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Wgrand, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 9702,- Kč.
 • Klimatizace
 • Minibar
 • Bar
 • Fitness
 
Hotel Princess
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Princess, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až čtvrtek 6. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 4662,- Kč.
 
Hotel Princess
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bar v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Princess, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 1. květen až úterý 11. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 186 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 14 %, v aktuální ceně 9325,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 206 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Černá Hora podle měsíce odjezdu

Černá Hora All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia