All Inclusive|Dovolená|Last Minute

Dovolená Černá Hora    >    

Dovolená Petrovac na moru 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Petrovac na moru 2022. Zájezdy do Černé Hory za nejvýhodnější ceny online. Petrovac na moru All Inclusive - pobyty Černá Hora s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Petrovac na moru 2022

Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vivid Blue, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 16. červenec až pátek 29. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 10 dní za aktuální cenu 46358,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
Dovolená Petrovac na moru 2022
Vivid Blue
★★★★
 
 • 46 358 Kč

Detail

Dovolená v Černé Hoře v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Petrovac v 3hvězdičkovém ubytování Wgrand od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 29. července do neděle 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 23 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 15030,- Kč.
Dovolená Petrovac na moru 2022
Wgrand
★★★
 
 • 15 030 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Eleven, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: sobota 30. červenec až středa 10. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 24 dní za aktuální cenu 17741,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
Dovolená Petrovac na moru 2022 - Eleven
Eleven
★★★★
 
 • 17 741 Kč

Detail

Dovolená v Černé Hoře v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Petrovac v 3hvězdičkovém ubytování Durić od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 2. srpna do úterý 9. srpna s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 27 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 35 %, v aktuální online ceně 19290,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Durić je 3.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 5 cestovatelů).
Dovolená Petrovac na moru 2022 - Durić
DurićDoporučujeme
★★★
👍👍👍👍
 • 29 677 Kč
 • 19 290 Kč
 • - 35 %
 • Detail

  3.8/5 Skvělé (5 hodnocení)
  Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Petrovac v 3hvězdičkovém ubytování Wgrand, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 3. srpen až neděle 14. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 28 dní za aktuální cenu 18370,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
  Dovolená Petrovac na moru 2022 - Wgrand
  Wgrand
  ★★★
   
  • 18 370 Kč

  Detail

  Dovolená v Černé Hoře v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vivid Blue od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 6. srpna do pátku 19. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 31 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 46358,- Kč.
  Dovolená Petrovac na moru 2022 - Vivid Blue
  Vivid Blue
  ★★★★
   
  • 46 358 Kč

  Detail

  Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Palas, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 9. srpen až pátek 19. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 34 dní za aktuální cenu 23000,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
  Dovolená Petrovac na moru 2022 - Palas
  Palas
  ★★★★
   
  • 23 000 Kč

  Detail

  Dovolená v Černé Hoře v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vivid Blue od Invie v délce 5 dní - 4 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 10. srpna do neděle 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 35 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové levně, v aktuální online ceně 14264,- Kč.
  Dovolená Petrovac na moru 2022 - Vivid Blue
  Vivid Blue
  ★★★★
   
  • 14 264 Kč

  Detail

  Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Petrovac v 3hvězdičkovém ubytování Wgrand, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 10. srpen až pátek 19. srpen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 35 dní za aktuální cenu 15030,- CZK. Rekreace je se stravou formou polopenze. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
  Dovolená Petrovac na moru 2022 - Wgrand
  Wgrand
  ★★★
   
  • 15 030 Kč

  Detail

  Dovolená v Černé Hoře v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vivid Blue od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 14. srpna do úterý 23. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 39 dní. Pobyt se stravou formou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 32094,- Kč.
  Vivid Blue
  Vivid Blue
  ★★★★
   
  • 32 094 Kč

  Detail


  Zobrazeno 1-10 z 27 nalezených

  Petrovac na Moru je významným letoviskem ležícím v půvabné zátoce chráněným vysokými horami. Petrovac je místem, které vyhledávají zejména rodiny s dětmi, jež s oblibou navštěvují zdejší městskou oblázkovou pláž. Na procházce po tomto přímořském městečku je vhodná návštěva hned několika zajímavých míst. Svůj výlet si můžete udělat např. ke kostelu sv. Eliáše z 15. stol., či ke kostelu sv. Neděle nebo k benátské pevnosti Kastio, kde se mnozí přichází pokochat překrásnými západy slunce. K návštěvě pak stojí také dozajista zdejší příjemná pláž Buljarica ležící 2 km od letoviska.

  Dovolenou Petrovac na moru 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Černé Hoře. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Černé Hory vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Černé Hory vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Černé Hoře vybráním příslušných měsíců:

  Pobyt v Černé Hoře si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Černé Hoře z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Zanzibar 2022, dovolenou Albánie 2022, dovolenou Bali 2022/2023 nebo například dovolenou Bulharsko 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Černá Hora.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Černé Hoře může být třeba doprava. Na dovolenou do Černé Hory 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Černé Hory letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Černé Hoře si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Černé Hoře můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Černé Hoře pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Petrovac na moru nebo sekci dovolená s dětmi.

  Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal