Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Černé Hoře v srpnu 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy do Černé Hory v srpnu 2021 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

1CernaHora.cz    >    

Černá Hora All Inclusive srpen 2021

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive zájezdy do Černé Hory v srpnu 2021

Hotel & Resort Mediteran
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel & Resort Mediteran, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až sobota 7. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 17480,- Kč.
 
Hotel Montenegro Beach Resort
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montenegro Beach Resort, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až pátek 13. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 150 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 28845,- Kč.
 
Hotel & Resort Mediteran
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel & Resort Mediteran, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 151 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 39880,- Kč.
 
Hotel Montenegro Beach Resort
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montenegro Beach Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 151 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 19377,- Kč.
 
Resort Slovenska Plaža
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budva v 3hvězdičkovém ubytování Resort Slovenska Plaža, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 151 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 34020,- Kč.
 
Hotel El Mar Club
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bar v 3.5hvězdičkovém ubytování Hotel El Mar Club, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 152 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře, vhodné pro seniory levně se slevou 34 %, v aktuální ceně 17811,- Kč.
 
Hotel Montenegro-Beach Resort
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montenegro-Beach Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 152 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 33 %, v aktuální ceně 26072,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Fitness
 
Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 152 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 31 %, v aktuální ceně 23661,- Kč.
 
Pokoje Komplex Slovenska Plaža
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budva v 3hvězdičkovém ubytování Pokoje Komplex Slovenska Plaža, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 152 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 %, v aktuální ceně 35732,- Kč.
 
Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 17. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 152 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 11 %, v aktuální ceně 32022,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 129 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Černá Hora podle měsíce odjezdu

Černá Hora All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia