All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Dovolená Bečiči 2021 / 2022 - Černá Hora 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v letovisku Bečiči 2021 / 2022. Zájezdy do Černé Hory za nejvýhodnější ceny online. Bečiči All Inclusive - pobyty Černá Hora s ubytováním v luxusních hotelech.

Dovolená Bečiči 2021 / 2022

Iberostar Bellevue
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 699 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (18 hodnocení)
Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Iberostar Bellevue, v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 8. duben až pondělí 11. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 171 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, aktuálně v ceně 3699,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře. Recenze ubytovacího zařízení Iberostar Bellevue je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Montenegro Beach Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 110 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (20 hodnocení)
Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v resortu Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Montenegro Beach Resort od Invie v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 14. dubna do úterý 19. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 177 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, v aktuální online ceně 7110,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Mediteran
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 776 Kč

Detail

4.2/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Mediteran, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 15. duben až čtvrtek 21. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 178 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 7776,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře. Recenze ubytovacího zařízení Mediteran je 4.2 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Montenegro Beach Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 970 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (20 hodnocení)
Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v resortu Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Montenegro Beach Resort od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 18. dubna do pondělí 25. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 181 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, v aktuální online ceně 11970,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Iberostar Bellevue
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 992 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (18 hodnocení)
Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Iberostar Bellevue, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 22. duben až čtvrtek 28. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 185 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, aktuálně v ceně 7992,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře. Recenze ubytovacího zařízení Iberostar Bellevue je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Iberostar Bellevue
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 3 996 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (18 hodnocení)
Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v resortu Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Iberostar Bellevue od Invie v délce 4 dní - 3 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 28. dubna do neděle 1. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 191 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, v aktuální online ceně 3996,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Iberostar Bellevue
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 7 992 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (18 hodnocení)
Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Iberostar Bellevue, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 29. duben až čtvrtek 5. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 192 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, aktuálně v ceně 7992,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře. Recenze ubytovacího zařízení Iberostar Bellevue je 4.6 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Iberostar Bellevue
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 11 736 Kč

Detail

4.6/5 Fantastické (18 hodnocení)
Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v resortu Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Iberostar Bellevue od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 2. května do úterý 10. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 195 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, v aktuální online ceně 11736,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.6 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Montenegro Beach Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 10 260 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (20 hodnocení)
Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Montenegro Beach Resort, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 8. květen až sobota 14. květen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 201 dní. Rekreace je se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, aktuálně v ceně 10260,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře. Recenze ubytovacího zařízení Montenegro Beach Resort je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Montenegro Beach Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 13 680 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (20 hodnocení)
Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v resortu Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Montenegro Beach Resort od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 12. května do pátek 20. května s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 205 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, v aktuální online ceně 13680,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 52 nalezených

Dovolenou Bečiči 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Černé Hoře. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Černé Hory vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Černé Hory vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Černé Hoře vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Černé Hoře si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Černé Hoře z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Maledivy 2021, dovolenou Malta 2021, dovolenou Maroko 2021/2022 nebo například dovolenou Mauricius 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Německo.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Černé Hoře může být třeba doprava. Na dovolenou do Černé Hory 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Černé Hory letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Černé Hoře si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Černé Hoře můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Černé Hoře pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bečiči nebo sekci dovolená s dětmi.

Pár kilometrů na jih od Budvy se nachází letovisko Bečiči, které je zejména oblíbené rodinami s dětmi kvůli své dlouhé pláži s kvalitním pískem a klidným mořem.