Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Černé Hoře v červnu 2021. ☀️ All Inclusive zájezdy do Černé Hory v červnu 2021 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

1CernaHora.cz    >    

Černá Hora All Inclusive červen 2021

Vyhledávání zájezdů

All Inclusive zájezdy do Černé Hory v červnu 2021

Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora v létě 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až úterý 8. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 15 %, v aktuální ceně 9341,- Kč.
 
Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora v létě 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 1. červen až čtvrtek 3. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 89 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 3100,- Kč.
 
Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora v létě 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 3100,- Kč.
 
Resort Slovenska Plaža
Dovolená Černá Hora v létě 2021 v lokalitě Budva v 3hvězdičkovém ubytování Resort Slovenska Plaža, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. červen až neděle 13. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 90 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 22220,- Kč.
 
Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora v létě 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až pátek 4. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 1550,- Kč.
 
Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora v létě 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až sobota 5. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, s výlety levně, v aktuální ceně 3100,- Kč.
 
Resort Slovenska Plaža
Dovolená Černá Hora v létě 2021 v lokalitě Budva v 3hvězdičkovém ubytování Resort Slovenska Plaža, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 3. červen až pátek 11. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 16160,- Kč.
 
Azul Beach Resort Montenegro
Dovolená Černá Hora v létě 2021 v lokalitě Ulcinj v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Azul Beach Resort Montenegro, s délkou 17 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až neděle 20. červen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou ultra all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 %, v aktuální ceně 23747,- Kč.
 
Resort Slovenska Plaža
Dovolená Černá Hora v létě 2021 v lokalitě Budva v 3hvězdičkovém ubytování Resort Slovenska Plaža, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. červen až pátek 18. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 92 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 28280,- Kč.
 
Pokoje Komplex Slovenska Plaža
Dovolená Černá Hora v létě 2021 v lokalitě Budva v 3hvězdičkovém ubytování Pokoje Komplex Slovenska Plaža, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 5. červen až sobota 12. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Brno, Ostrava, s odletem za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 36 %, v aktuální ceně 17601,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 119 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Černá Hora podle měsíce odjezdu

Černá Hora All Inclusive podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia