Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Aktuální nabídka Wellness dovolené v Černé Hoře za nejlepší ceny online. ☀️ All Inclusive Wellness pobyty s fitness, masážemi a kosmetickými salóny. Last Minute pobyty ve Wellness hotelech Černá Hora 2021 / 2022. Černá Hora 2021 / 2022.

1CernaHora.cz    >    

Černá Hora s Wellness - Černá Hora 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Černá Hora s Wellness podle termínu

Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Herceg Novi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 9. květen až neděle 16. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 113 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 6700,- Kč.
 
Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Herceg Novi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 23. květen až neděle 30. květen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 127 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 18020,- Kč.
 
Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi
Dovolená Černá Hora v létě 2021 v lokalitě Herceg Novi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 27. červen až neděle 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 162 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 10620,- Kč.
 
Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Herceg Novi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 4. červenec až neděle 11. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 169 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 10620,- Kč.
 
Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi
Dovolená Černá Hora na podzim 2021 v lokalitě Herceg Novi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 12. září až neděle 19. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 239 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 19730,- Kč.
 
Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi
Dovolená Černá Hora na podzim 2021 v lokalitě Herceg Novi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 19. září až neděle 26. září, s dopravou vlastní - například autem, za 246 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 9560,- Kč.
 

Zobrazeno 1-6 z 6 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Černá Hora podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia