Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Aktuální nabídka Wellness dovolené v Černé Hoře za nejlepší ceny online. ☀️ All Inclusive Wellness pobyty s fitness, masážemi a kosmetickými salóny. Last Minute pobyty ve Wellness hotelech Černá Hora 2020 / 2021. Černá Hora 2020 / 2021.

1CernaHora.cz    >    

Černá Hora s Wellness - Černá Hora 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Černá Hora s Wellness podle termínu

Hotel Monte Casa Spa & Wellness, Petrovac
Dovolená Černá Hora na podzim 2020 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Monte Casa Spa & Wellness, Petrovac, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. říjen až sobota 17. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 11120,- Kč.
 
Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi
Dovolená Černá Hora na podzim 2020 v lokalitě Herceg Novi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. říjen až neděle 1. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 24 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5780,- Kč.
 
Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi
Dovolená Černá Hora na podzim 2020 v lokalitě Herceg Novi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 15. listopad až neděle 22. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 5430,- Kč.
 
Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi
Dovolená Černá Hora na podzim 2020 v lokalitě Herceg Novi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Wellness & Spa Acd Hotel, Herceg Novi, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 22. listopad až neděle 29. listopad, s dopravou vlastní - například autem, za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální ceně 6290,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Černá Hora podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia