All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Budva    >    

Budva s Travel portál - Budva 2021 / 2022

Aktuální nabídka dovolené v lokalitě Budva s cestovní agenturou Travel portal za nejlepší ceny online. Dovolená v Černé Hoře letecky od Travelportal. All Inclusive pobyty. Last Minute zájezdy s ubytováním levně od Travel portal.cz. Budva 2021 / 2022.

Ads

Budva s Travel portál 2021 / 2022

Hotel Fagus
★★★★
 
  • 6 707 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Dovolená skvělá z organizovaná příjezd i odjezd , nabídka výletů i jejich organizace perfektní libilo se mi jedno centrální stanoviště (ulice) pro všechny výlety a dobře označený autobus CK , delegáti výletů i zájezdu...

Dovolená Budvanská riviéra levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Fagus s délkou 6 dní, v termínu 22. říjen 2021 až 27. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 6707 Kč.
Apartmány vybrané Budva
★★★
 
  • 3 677 Kč

Detail

Dovolená Budvanská riviéra levně, v 3hvězdičkovém ubytování - Apartmány vybrané Budva s délkou 7 dní, v termínu 23. říjen 2021 až 29. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Bez stravy, podzimní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 3677 Kč.
Hotel Iberostar Bellevue
★★★★
 
  • 4 281 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Čiernu Horu sme si vybrali na základe doporučenia známeho a neľutujeme.

Dovolená Budvanská riviéra levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Iberostar Bellevue s délkou 4 dní, v termínu 23. říjen 2021 až 26. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou All inclusive, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 4281 Kč.
Hotel Rivijera
★★★★
 
  • 4 067 Kč

Detail

Nejnovější recenze: Servis cestovní kanceláře bez problémů (doprava z a na letiště). Velmi kvalitní ubytování a služby hotelu (zcela odpovídající 4*). Asi i vzhledem k vyšší ceně jsme byli jediní turisté z Čech v celém hotelu. Většina...

Dovolená Budvanská riviéra levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Rivijera s délkou 4 dní, v termínu 23. říjen 2021 až 26. říjen 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 4067 Kč.
Hotel Splendid & Spa Resort
★★★★★
 
  • 9 366 Kč

Detail

Dovolená Budvanská riviéra levně, v 5hvězdičkovém ubytování - Hotel Splendid & Spa Resort s délkou 5 dní, v termínu 30. říjen 2021 až 3. listopad 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 9366 Kč.
Hotel Budva
★★★★
 
  • 8 921 Kč

Detail

Dovolená Budvanská riviéra levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Budva s délkou 6 dní, v termínu 3. listopad 2021 až 8. listopad 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 8921 Kč.
Hotel Bracera
★★★★
 
  • 5 564 Kč

Detail

Dovolená Budvanská riviéra levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Bracera s délkou 6 dní, v termínu 17. listopad 2021 až 22. listopad 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 5564 Kč.
Hotel Adria
★★★★
 
  • 6 763 Kč

Detail

Dovolená Budvanská riviéra levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Adria s délkou 7 dní, v termínu 11. prosinec 2021 až 17. prosinec 2021 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, zimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 6763 Kč.
Hotel Bracera
★★★★
 
  • 6 200 Kč

Detail

Dovolená Budvanská riviéra levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Bracera s délkou 6 dní, v termínu 4. duben 2022 až 9. duben 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, jarní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 6200 Kč.
Hotel Eleven
★★★★
 
  • 7 877 Kč

Detail

Dovolená Budvanská riviéra levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Eleven s délkou 7 dní, v termínu 1. říjen 2022 až 7. říjen 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, podzimní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 7877 Kč.

Zobrazeno 1-10 z 11 nalezených

Ads

Dovolenou Budva 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Černé Hoře. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Černé Hory vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Černé Hory vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Černé Hoře vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Černé Hoře si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Černé Hoře z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Slovensko 2021, dovolenou Slovinsko 2021, dovolenou Spojené arabské emiráty 2021/2022 nebo například dovolenou Srí Lanka 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Španělsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Černé Hoře může být třeba doprava. Na dovolenou do Černé Hory 2021 / 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Černé Hory letecky 2021 / 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2021 / 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Černé Hoře si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Černé Hoře můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Černé Hoře pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Budva nebo sekci dovolená s dětmi.

Starobylé živé město Budva ležící v širokém Budvanském zálivu je turisty velice vyhledávaným letoviskem. Ke zhlédnutí zde stojí jistě jižní část centra, kde se nachází hned několik historických památek, jako např. katolický kostel sv. Ivana, kostelík sv. Sávy ze 14. stol., či kaple Panny Marie. Vydáte-li se směrem na sever, můžete navštívit zdejší Archeologické muzeum, či Moderní galerii. Pro rodiny s dětmi je ideální ke koupání mělká písčitá pláž Trsteno nacházející se 4 km od Budvy. Pokud se nechcete vydávat tak daleko, můžete navštívit severozápadně ležící oblíbenou pláž Mogren.