Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Sirena Marta s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Černé Hoře v lokalitě Sutomore - Sirena Marta. Last Minute pobyty v černohorské lokalitě Sutomore 2019.

1CernaHora.cz    >    
Sutomore    >    

Sirena Marta

Vyhledávání zájezdů

Sirena Marta podle termínu

Sirena Marta
Dovolená Černá Hora 2019 - Sutomore v 3hvězdičkovém ubytování Sirena Marta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 26. červenec až pátek 2. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Poprad, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 36 % v aktuální ceně 11902,- Kč.
 
Sirena Marta
Dovolená Černá Hora 2019 - Sutomore v 3hvězdičkovém ubytování Sirena Marta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 2. srpen až pátek 9. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Poprad, s odletem za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 % v aktuální ceně 12699,- Kč.
 
Sirena Marta
Dovolená Černá Hora 2019 - Sutomore v 3hvězdičkovém ubytování Sirena Marta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 9. srpen až pátek 16. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Poprad, s odletem za 18 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 % v aktuální ceně 12699,- Kč.
 
Sirena Marta
Dovolená Černá Hora 2019 - Sutomore v 3hvězdičkovém ubytování Sirena Marta, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 16. srpen až pátek 23. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Poprad, s odletem za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 32 % v aktuální ceně 12699,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Sutomore podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia