Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Apartmány Milacic s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Černé Hoře v lokalitě Sutomore - Apartmány Milacic. Last Minute pobyty v černohorské lokalitě Sutomore 2019.

1CernaHora.cz    >    
Sutomore    >    

Apartmány Milacic

Vyhledávání zájezdů

Apartmány Milacic podle termínu

Apartmány Milacic
Dovolená Černá Hora 2019 - Sutomore v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Milacic, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 2. srpen až pátek 9. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Poprad, s odletem za 11 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 18 % v aktuální ceně 12433,- Kč.
 
Apartmány Milacic
Dovolená Černá Hora 2019 - Sutomore v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Milacic, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 16. srpen až pátek 23. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Poprad, s odletem za 25 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 19 % v aktuální ceně 12168,- Kč.
 
Apartmány Milacic
Dovolená Černá Hora 2019 - Sutomore v 3hvězdičkovém ubytování Apartmány Milacic, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 23. srpen až pátek 30. srpen, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, Poprad, s odletem za 32 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy, letní zájezdy pobytové levně se slevou 19 % v aktuální ceně 12168,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Sutomore podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia