All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Budva    >    

Dovolená Budva v srpnu 2022 - Srpen v Černé Hoře

Dovolená Budva v srpnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Černé Hoře v srpnu 2022. Zájezdy Budva za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Budva v srpnu 2022

Bracera
★★★★
 
  • 23 600 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bracera, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až čtvrtek 11. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 286 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 23600,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
Bracera
★★★★
 
  • 30 140 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v resortu Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bracera od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. srpna do pátek 12. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 286 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 30140,- Kč.
Bracera
★★★★
 
  • 16 520 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bracera, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 1. srpen až pondělí 8. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 286 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16520,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
Bracera
★★★★
 
  • 14 160 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v resortu Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bracera od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. srpna do neděle 7. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 286 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 14160,- Kč.
Bracera
★★★★
 
  • 16 440 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bracera, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 2. srpen až pondělí 8. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 287 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 16440,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
Bracera
★★★★
 
  • 16 520 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v resortu Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bracera od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 2. srpna do úterý 9. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 287 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 16520,- Kč.
Bracera
★★★★
 
  • 27 400 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bracera, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 3. srpen až sobota 13. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 288 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 27400,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
Bracera
★★★★
 
  • 30 140 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v resortu Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bracera od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 3. srpna do neděle 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 288 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 30140,- Kč.
Bracera
★★★★
 
  • 19 180 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bracera, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 3. srpen až středa 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 288 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 19180,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
Slovenska Plaža Resort
★★★
👍👍👍👍
 
  • 25 960 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (131 hodnocení)
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2022 v resortu Budva v 3hvězdičkovém ubytování Slovenska Plaža Resort od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 3. srpna do neděle 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 288 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 25960,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 85 nalezených

Dovolenou Budva 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Černé Hoře. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Černé Hory vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Černé Hory vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Černé Hoře vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Černé Hoře si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Černé Hoře z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Česká republika srpen, Dominikánská republika srpen, Egypt srpen nebo například dovolenou Francie srpen? Další možností je třeba Chorvatsko srpen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Černé Hoře může být třeba doprava. Na dovolenou do Černé Hory 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Černé Hory letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Černé Hoře si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Černé Hoře můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Černé Hoře pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Budva nebo sekci dovolená s dětmi.

Starobylé živé město Budva ležící v širokém Budvanském zálivu je turisty velice vyhledávaným letoviskem. Ke zhlédnutí zde stojí jistě jižní část centra, kde se nachází hned několik historických památek, jako např. katolický kostel sv. Ivana, kostelík sv. Sávy ze 14. stol., či kaple Panny Marie. Vydáte-li se směrem na sever, můžete navštívit zdejší Archeologické muzeum, či Moderní galerii. Pro rodiny s dětmi je ideální ke koupání mělká písčitá pláž Trsteno nacházející se 4 km od Budvy. Pokud se nechcete vydávat tak daleko, můžete navštívit severozápadně ležící oblíbenou pláž Mogren.