Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Černé Hory za nejlepší ceny online. ✅ Aktivní dovolená v Černé Hoře. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Černá Hora 2019/2020.

1CernaHora.cz    >    

Poznávací zájezdy Černá Hora - Černá Hora 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Černá Hora podle termínu

Perly Balkánu - poznávací zájazd kombinovane
Dovolená Černá Hora 2019 - Sutomore v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Perly Balkánu - poznávací zájazd kombinovane, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu středa 4. září až pátek 13. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy poznávací v aktuální ceně 17838,- Kč.
 
Perly Balkánu - poznávací zájazd kombinovane
Dovolená Černá Hora 2019 - Sutomore v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Perly Balkánu - poznávací zájazd kombinovane, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 5. září až čtvrtek 12. září, s dopravou letecky, z letiště Bratislava, s odletem za 71 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy poznávací v aktuální ceně 23030,- Kč.
 
Kulturní a přírodní krásy Černé Hory s návštěvou Albánie
Dovolená Černá Hora 2019 - Tivat v hvězdičkovém ubytování Kulturní a přírodní krásy Černé Hory s návštěvou Albánie, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 27. září až pátek 4. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 8280,- Kč.
 
To nejlepší z Černé Hory + NÁRODNÍ PARKY + SKADARSKÉ JEZERO
Dovolená Černá Hora 2019 - Petrovac v 3hvězdičkovém ubytování To nejlepší z Černé Hory + NÁRODNÍ PARKY + SKADARSKÉ JEZERO , s délkou 5 dní. Pobyt v termínu pátek 11. říjen až úterý 15. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 107 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 2 % v aktuální ceně 16590,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Černá Hora podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia