Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Černé Hory za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená v Černé Hoře - poznávací zájezdy s fakultativními výlety, památky a turistika 2019. Last Minute poznávací zájezdy. Černá Hora 2019.

1CernaHora.cz    >    

Poznávací zájezdy Černá Hora - Černá Hora 2019

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Černá Hora podle termínu

Kulturní a přírodní krásy Černé Hory s návštěvou Albánie
Dovolená Černá Hora 2019 - Tivat v hvězdičkovém ubytování Kulturní a přírodní krásy Černé Hory s návštěvou Albánie, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu středa 22. květen až středa 29. květen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 93 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, jarní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 8280,- Kč.
 
Perly Balkánu - poznávací zájazd kombinovane
Dovolená Černá Hora 2019 - Sutomore v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Perly Balkánu - poznávací zájazd kombinovane, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu středa 26. červen až pátek 5. červenec, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 3 % v aktuální ceně 17387,- Kč.
 
Perly Balkánu - poznávací zájazd kombinovane
Dovolená Černá Hora 2019 - Sutomore v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Perly Balkánu - poznávací zájazd kombinovane, s délkou 9 dní. Pobyt v termínu středa 26. červen až čtvrtek 4. červenec, s dopravou , za 128 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy poznávací levně se slevou 3 % v aktuální ceně 17387,- Kč.
 
Kulturní a přírodní krásy Černé Hory s návštěvou Albánie
Dovolená Černá Hora 2019 - Tivat v hvězdičkovém ubytování Kulturní a přírodní krásy Černé Hory s návštěvou Albánie, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu pátek 27. září až pátek 4. říjen, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 221 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy poznávací levně v aktuální ceně 8280,- Kč.
 

Zobrazeno 1-4 z 4 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Černá Hora podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia