All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Petrovac na moru    >    

Hotel Riva Del Sole - Černá Hora 2021

Hotel Riva Del Sole s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Hotel Riva Del Sole v Černé Hoře v lokalitě Petrovac na moru. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v černohorské lokalitě Petrovac na moru 2021.

Hotel Riva Del Sole v Černé Hoře - Petrovac na moru 2021

Hotel Riva - Snídaně
★★★★
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Riva, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 14. květen až úterý 25. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 7 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % aktuálně ceně 13794,- CZK.
Hotel Riva - Snídaně
★★★★
Dovolená Černá Hora v létě 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Riva, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 9. červen až pondělí 14. červen, s dopravou vlastní - například autem, za 33 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 8672,- Kč.
Hotel Riva - Snídaně
★★★★
Dovolená Černá Hora v létě 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Riva, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 29. červen až pátek 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 53 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % aktuálně ceně 20636,- CZK.
Hotel Riva - Snídaně
★★★★
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Riva, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 3. červenec až sobota 10. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 57 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 14931,- Kč.
Hotel Riva - Snídaně
★★★★
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Riva, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. červenec až neděle 25. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 73 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % aktuálně ceně 16732,- CZK.
Hotel Riva - Snídaně
★★★★
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Riva, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. červenec až pondělí 26. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 74 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 16732,- Kč.
Hotel Riva - Snídaně
★★★★
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Riva, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 21. červenec až pondělí 26. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % aktuálně ceně 13944,- CZK.
Hotel Riva - Snídaně
★★★★
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Riva, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. srpen až pondělí 16. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 87 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 39042,- Kč.
Hotel Riva - Snídaně
★★★★
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Riva, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 3. srpen až úterý 10. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 88 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % aktuálně ceně 19521,- CZK.
Hotel Riva - Snídaně
★★★★
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Riva, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 6. srpen až středa 11. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 91 dní. Prázdniny od cestovní agentury Invia.cz se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 %, v aktuální online ceně 13944,- Kč.
Hotel Riva - Snídaně
★★★★
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Riva, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 12. srpen až neděle 22. srpen, s dopravou vlastní - například autem, za 97 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 10 % aktuálně ceně 27887,- CZK.

Dovolenou Petrovac na moru 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Černé Hory vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Černé Hoře vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Černé Hoře si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Černé Hoře žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Albánie 2021, dovolenou Bali 2021, dovolenou Bulharsko 2021/2022 nebo například dovolenou Černá Hora? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Česká republika.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.

Petrovac na Moru je významným letoviskem ležícím v půvabné zátoce chráněným vysokými horami. Petrovac je místem, které vyhledávají zejména rodiny s dětmi, jež s oblibou navštěvují zdejší městskou oblázkovou pláž. Na procházce po tomto přímořském městečku je vhodná návštěva hned několika zajímavých míst. Svůj výlet si můžete udělat např. ke kostelu sv. Eliáše z 15. stol., či ke kostelu sv. Neděle nebo k benátské pevnosti Kastio, kde se mnozí přichází pokochat překrásnými západy slunce. K návštěvě pak stojí také dozajista zdejší příjemná pláž Buljarica ležící 2 km od letoviska.