All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Petrovac na moru    >    

Castel Lastva - Černá Hora 2021

Castel Lastva s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Castel Lastva v Černé Hoře v lokalitě Petrovac na moru. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v černohorské lokalitě Petrovac na moru 2021.

Castel Lastva v Černé Hoře - Petrovac na moru 2021

Castel Lastva - Plná penze
★★★★
 •  
 •  
  • 21 264 Kč

  Detail

  Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Castel Lastva, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. srpen až úterý 10. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, popozítří. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 21264,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
  Castel Lastva - Snídaně
  ★★★★
 •  
 •  
  • 20 569 Kč

  Detail

  Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v resortu Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Castel Lastva od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. srpna do sobota 14. srpna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 6 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 20569,- Kč.
  Castel Lastva - Polopenze
  ★★★★
 •  
 •  
  • 21 344 Kč

  Detail

  Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Castel Lastva, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 14. srpen až úterý 24. srpen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 16 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 21344,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
  Castel Lastva - Plná penze
  ★★★★
 •  
 •  
  • 15 576 Kč

  Detail

  Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v resortu Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Castel Lastva od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 28. srpna do sobota 4. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 30 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 15576,- Kč.
  Castel Lastva - Polopenze
  ★★★★
 •  
 •  
  • 15 066 Kč

  Detail

  Dovolená Černá Hora na podzim 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Castel Lastva, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 15. září až pátek 24. září je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 48 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 15066,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
  Castel Lastva - Polopenze
  ★★★★
 •  
 •  
  • 17 129 Kč

  Detail

  Dovolená Černá Hora na podzim 2021 v resortu Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Castel Lastva od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 15. září do sobota 25. září s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 48 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 17129,- Kč.
  Castel Lastva - Polopenze
  ★★★★
 •  
 •  
  • 11 619 Kč

  Detail

  Dovolená Černá Hora na podzim 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Castel Lastva, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 25. září až sobota 2. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 58 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní zájezdy pobytové, u moře levně, aktuálně v ceně 11619,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
  Castel Lastva - Plná penze
  ★★★★
 •  
  • 9.10. - 19.10.2021
  • Plná penze
  • Vlastní doprava
  • > Více info
   
  • 15 601 Kč

  Detail

  Dovolená Černá Hora na podzim 2021 v resortu Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Castel Lastva od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. října do úterý 19. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 72 dní. Pobyt se stravou plná penze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 15601,- Kč.
  Castel Lastva - Plná penze
  ★★★★
 •  
  • 13.10. - 27.10.2021
  • Plná penze
  • Vlastní doprava
  • > Více info
   
  • 21 851 Kč

  Detail

  Dovolená Černá Hora na podzim 2021 v lokalitě Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Castel Lastva, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 13. říjen až středa 27. říjen je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 76 dní. Rekreace je se stravou plná penze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 21851,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
  Castel Lastva - Snídaně
  ★★★★
 •  
 •  
  • 8 690 Kč

  Detail

  Dovolená Černá Hora na podzim 2021 v resortu Petrovac v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Castel Lastva od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 23. října do sobota 30. října s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 86 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře levně, v aktuální online ceně 8690,- Kč.

  Dovolenou Petrovac na moru 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Černé Hoře. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Černé Hory vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Černé Hory vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Černé Hoře vybráním příslušného měsíce:

  Pobyt v Černé Hoře si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Černé Hoře z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Tunisko 2021, dovolenou Turecko 2021, dovolenou USA 2021/2022 nebo například dovolenou Vietnam? Další možností je třeba Last Minute zájezdy Zanzibar.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Černé Hoře může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Černé Hoře si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Černé Hoře můžete také podle kvality: např Petrovac na moru levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Černé Hoře pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Petrovac na moru nebo sekci dovolená s dětmi.

  Petrovac na Moru je významným letoviskem ležícím v půvabné zátoce chráněným vysokými horami. Petrovac je místem, které vyhledávají zejména rodiny s dětmi, jež s oblibou navštěvují zdejší městskou oblázkovou pláž. Na procházce po tomto přímořském městečku je vhodná návštěva hned několika zajímavých míst. Svůj výlet si můžete udělat např. ke kostelu sv. Eliáše z 15. stol., či ke kostelu sv. Neděle nebo k benátské pevnosti Kastio, kde se mnozí přichází pokochat překrásnými západy slunce. K návštěvě pak stojí také dozajista zdejší příjemná pláž Buljarica ležící 2 km od letoviska.