All Inclusive|Last Minute|Dovolená

Budva    >    

Dovolená Budva v dubnu 2022 - Duben v Černé Hoře

Dovolená Budva v dubnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Černé Hoře v dubnu 2022. Zájezdy Budva za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Budva v dubnu 2022

Slavija Budva
★★★★★
 
  • 23 160 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v lokalitě Budva v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Slavija Budva, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 3. duben až neděle 10. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 166 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 23160,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
Hotel Bracera
★★★★
 
  • 6 200 Kč

Detail

Dovolená Budvanská riviéra levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Hotel Bracera s délkou 6 dní, v termínu 4. duben 2022 až 9. duben 2022 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Snídaně, jarní luxusní zájezd vlastní dopravou - například vlastním autem nebo půjčeným karavanem v ceně 6200 Kč.
Bracera
★★★★
 
  • 17 930 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bracera, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt ve volném termínu úterý 5. duben až sobota 16. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 168 dní. Rekreace je se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 17930,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
Slovenska Plaža Resort
★★★
👍👍👍👍
 
  • 16 500 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (131 hodnocení)
Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v resortu Budva v 3hvězdičkovém ubytování Slovenska Plaža Resort od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od úterý 5. dubna do sobota 16. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 168 dní. Pobyt se stravou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální online ceně 16500,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Bracera
★★★★
 
  • 8 680 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bracera, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 7. duben až čtvrtek 14. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 170 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 8680,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
Bracera
★★★★
 
  • 12 400 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v resortu Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bracera od Invie v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 8. dubna do pondělí 18. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 171 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 12400,- Kč.
Bracera
★★★★
 
  • 6 200 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bracera, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 10. duben až pátek 15. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 173 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6200,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
Slovenska Plaža Resort
★★★
👍👍👍👍
 
  • 9 920 Kč

Detail

3.9/5 Skvělé (131 hodnocení)
Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v resortu Budva v 3hvězdičkovém ubytování Slovenska Plaža Resort od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 14. dubna do pátek 22. dubna s cestou vlastní - například vlastním autem nebo pronajatým mobilheimem (mobilním vozem), za 177 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické levně, v aktuální online ceně 9920,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 3.9 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Bracera
★★★★
 
  • 6 200 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bracera, v délce 6 dní - 5 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 16. duben až čtvrtek 21. duben je s dopravou vlastní - například autem nebo pronajatým karavanem, za 179 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 6200,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Černé Hory v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Černé Hoře.
Slavija Budva
★★★★★
 
  • 23 760 Kč

Detail

Dovolená Černá Hora na jaře 2022 v resortu Budva v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Slavija Budva od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 17. dubna do neděle 24. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 180 dní. Pobyt se stravou polopenze si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Černé Hoře. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Černé Hory. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 23760,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 30 nalezených

Ads

Dovolenou Budva 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Černé Hoře. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Černé Hory vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Černé Hory vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Černé Hoře vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Černé Hoře si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Černé Hoře z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovensko duben, Slovinsko duben, Spojené arabské emiráty duben nebo například dovolenou Srí Lanka duben? Další možností je třeba Španělsko duben.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Černé Hoře může být třeba doprava. Na dovolenou do Černé Hory 2022 je možné cestovat vlastní dopravou - autem nebo obytným vozem, karavanem. Karavan si lze klidně půjčit, respektive pronajmout a vaše cesta pak dostane úplně nový rozměr. Pokud nechcete řídit auto nebo karavan, je možné využít moderních klimatizovaných autobusů, který již nabízejí dostatečně komfortní dopravu. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Černé Hory letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Černé Hoře si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Černé Hoře můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Černé Hoře pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Budva nebo sekci dovolená s dětmi.

Starobylé živé město Budva ležící v širokém Budvanském zálivu je turisty velice vyhledávaným letoviskem. Ke zhlédnutí zde stojí jistě jižní část centra, kde se nachází hned několik historických památek, jako např. katolický kostel sv. Ivana, kostelík sv. Sávy ze 14. stol., či kaple Panny Marie. Vydáte-li se směrem na sever, můžete navštívit zdejší Archeologické muzeum, či Moderní galerii. Pro rodiny s dětmi je ideální ke koupání mělká písčitá pláž Trsteno nacházející se 4 km od Budvy. Pokud se nechcete vydávat tak daleko, můžete navštívit severozápadně ležící oblíbenou pláž Mogren.