Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Vila Magnolia v černohorské lokalitě Budva s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Černá Hora Budva 2019 - Vila Magnolia výhodně. Last Minute zájezdy do černohorské destinace Budva.

1CernaHora.cz    >    
Budva    >    

Vila Magnolia

Vyhledávání zájezdů

Vila Magnolia podle termínu

Vila Magnolia
Dovolená Budvanská riviéra levně, v 4hvězdičkovém ubytování - Vila Magnolia s délkou 6 dní, v termínu 27. duben 2019 až 2. květen 2019 od cestovní agentury Travelportal. Stravování formou Polopenze, jarní luxusní zájezd vlastní dopravou - například autem v ceně 6564 Kč.
 
Vila Magnolia
Dovolená Černá Hora 2019 - Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Magnolia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 13. červenec až sobota 20. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 80 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 23 % v aktuální ceně 29680,- Kč.
 
Vila Magnolia
Dovolená Černá Hora 2019 - Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Vila Magnolia, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 24. srpen až sobota 31. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 122 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % v aktuální ceně 24180,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Budva podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia