Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Hotel Splendid-Conference And Spa Resort v černohorské lokalitě Budva s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. Dovolená Černá Hora Budva 2019 - Hotel Splendid-Conference And Spa Resort výhodně. Last Minute zájezdy do černohorské destinace Budva.

1CernaHora.cz    >    
Budva    >    

Hotel Splendid-Conference And Spa Resort

Vyhledávání zájezdů

Hotel Splendid-Conference And Spa Resort podle termínu

Hotel Splendid-Conference And Spa Resort
Dovolená Černá Hora 2019 - Bečiči v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Splendid-Conference And Spa Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 10. srpen až sobota 17. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 234 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 25 % v aktuální ceně 44681,- Kč.
 
Hotel Splendid-Conference And Spa Resort
Dovolená Černá Hora 2019 - Bečiči v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Splendid-Conference And Spa Resort, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 17. srpen až sobota 24. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 241 dní. Rekreace od Invia se stravou plná penze, letní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 27 % v aktuální ceně 38476,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Budva podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia