Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Hotel Bracera Budva s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Bracera Budva v Černé Hoře v lokalitě Budva. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v černohorské lokalitě Budva 2021.

1CernaHora.cz    >    
Budva    >    

Hotel Bracera Budva - Černá Hora 2021

Vyhledávání zájezdů

Hotel Bracera Budva v Černé Hoře - Budva 2021

Hotel Bracera Budva
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bracera Budva, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až úterý 6. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 75 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 7425,- Kč.
 
Hotel Bracera Budva
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bracera Budva, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 84 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 8253,- Kč.
 
Hotel Bracera Budva
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bracera Budva, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 12. květen až pondělí 17. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 116 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6345,- Kč.
 
Hotel Bracera, Budva
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bracera, Budva, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 25. červenec až neděle 1. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 190 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 26630,- Kč.
 
Hotel Bracera, Budva
Dovolená Černá Hora v létě o prázdninách 2021 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bracera, Budva, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 29. srpen až neděle 5. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 225 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: letní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 4 %, v aktuální ceně 22560,- Kč.
 
Hotel Bracera, Budva
Dovolená Černá Hora na podzim 2021 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bracera, Budva, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 4. září až sobota 11. září, s dopravou vlastní - například autem, za 231 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 7 %, v aktuální ceně 10610,- Kč.
 
Hotel Bracera Budva
Dovolená Černá Hora na podzim 2021 v lokalitě Budva v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Bracera Budva, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 16. říjen až čtvrtek 21. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 273 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6345,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Budva podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia