Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Hotel Montenegro Beach Resort s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Montenegro Beach Resort v Černé Hoře v lokalitě Bečiči. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v černohorské lokalitě Bečiči 2021.

1CernaHora.cz    >    
Bečiči    >    

Hotel Montenegro Beach Resort - Černá Hora 2021

Vyhledávání zájezdů

Hotel Montenegro Beach Resort v Černé Hoře - Bečiči 2021

Hotel Montenegro Beach Resort
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montenegro Beach Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až čtvrtek 15. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 28 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 18207,- Kč.
 
Hotel Montenegro Beach Resort
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montenegro Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 2. duben až úterý 13. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 29 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, v aktuální ceně 13959,- Kč.
 
Hotel Montenegro Beach Resort
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montenegro Beach Resort, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až čtvrtek 22. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 15381,- Kč.
 
Hotel Montenegro-Beach Resort
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montenegro-Beach Resort, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 10. duben až sobota 17. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 37 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 20 %, v aktuální ceně 8312,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský koutek
  • Dětské hřiště
  • Fitness
 
Hotel Montenegro Beach Resort
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montenegro Beach Resort, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 15. duben až pondělí 26. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 42 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, v aktuální ceně 13959,- Kč.
 
Hotel Montenegro Beach Resort
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montenegro Beach Resort, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 18. duben až pátek 30. duben, s dopravou vlastní - například autem, za 45 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 15228,- Kč.
 
Hotel Montenegro Beach Resort
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montenegro Beach Resort, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 19. duben až sobota 1. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 46 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 15381,- Kč.
 
Hotel Montenegro Beach Resort
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montenegro Beach Resort, s délkou 14 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 20. duben až pondělí 3. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 47 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 16650,- Kč.
 
Hotel Montenegro Beach Resort
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montenegro Beach Resort, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 27. duben až středa 5. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 54 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, u moře, s výlety levně, v aktuální ceně 10593,- Kč.
 
Hotel Montenegro Beach Resort
Dovolená Černá Hora na jaře 2021 v lokalitě Bečiči v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Montenegro Beach Resort, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 11. květen až neděle 23. květen, s dopravou vlastní - například autem, za 68 dní. Rekreace od Invia se stravou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, u moře, s výlety, v aktuální ceně 15669,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Bečiči podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia