Suvenýry z Černé Hory
Dovolená v Černé Hoře u moře
Sveti Stefan - Svatý Štefan
Potápění v Černé Hoře

Hotel A Depandance Galeb s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ✅ Dovolená v Černé Hoře v lokalitě Bar - Hotel A Depandance Galeb. Last Minute pobyty v černohorské lokalitě Bar 2019.

1CernaHora.cz    >    
Bar    >    

Hotel A Depandance Galeb

Vyhledávání zájezdů

Hotel A Depandance Galeb podle termínu

Hotel A Depandance Galeb
Dovolená Černá Hora 2019 - Bar v 2hvězdičkovém ubytování Hotel A Depandance Galeb, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 6. červenec až sobota 13. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní last minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 38 % v aktuální ceně 14780,- Kč.
 
Hotel A Depandance Galeb
Dovolená Černá Hora 2019 - Bar v 2hvězdičkovém ubytování Hotel A Depandance Galeb, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 27. červenec až sobota 3. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 38 % v aktuální ceně 14780,- Kč.
 
Hotel A Depandance Galeb
Dovolená Černá Hora 2019 - Bar v 2hvězdičkovém ubytování Hotel A Depandance Galeb, s délkou 8 dní. Pobyt v termínu sobota 17. srpen až sobota 24. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Ostrava, s odletem za 52 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, letní zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 38 % v aktuální ceně 14780,- Kč.
 
Hotel A Depandance Galeb
Dovolená Černá Hora 2019 - Bar v 2hvězdičkovém ubytování Hotel A Depandance Galeb, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu pátek 13. září až neděle 22. září, s dopravou autobusem - autokarem, s odjezdem za 79 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 28 % v aktuální ceně 7880,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:Travel portalDovolená.czInvia

Bar podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   Travel portalDovolená.czInvia